"Олександрія" програла і зробила подарунок "Динамо" перед канікулами

9 грудня 2018, 19:20
Два голи захисника принесли перемогу команді Юрія Бакалова

Владимир Адамюк. Фото upl.ua

Жирну крапку в 18-му турі чемпіонату України з футболу , а заодно – першої частини сезону – 2018/2019 , поставили сьогодні " Олександрія " та " Львів " . Господарі поля мали шанс піти на зимові канікули на другій сходинці турнірної таблиці вище " Динамо " слідом за " Шахтарем " , але для цього " Олександрія " повинна була вдома перемагати " Львів " .

Вийшло все навпаки.

Вже на 2-й хвилині поєдинку підопічні Юрія Бакалова повели в рахунку – після простенької подачі кутового м'яч низом проскочив в центральну зону, де Адамюк відірвався від Шендрика і пробив по воротах. Правий захисник гостей взагалі вийшов героєм зустрічі, оскільки на 30-й хвилині раптово опинився на позиції центрального нападника і показав себе справжнім бомбардиром. Адамюк прийняв шикарну передачу з глибини поля від Мартана, грудьми скинув м'яч під удар і другим дотиком пробив і рикошетом від стійки вразив ворота – 2: 0.

"Олександрія", яка вийшла на гру з колосальними кадровими проблемами (в запасі залишилася тільки молодь), практично весь матч висіла на воротах Бандури, створила величезну кількість моментів, але забила лише один раз. Це Шендрик виправився за помилку на 2-й хвилині і добив м'яч у сітку після комбінації Паньків – Микицей – Сітало та удару останнього. Більшого команді Володимира Шарана домогтися не вдалося
.

"Олександрія" – "Львів" – 1:2

Голи: Шендрик (84) – Адамюк (2, 30).

"Олександрія": Паньків – Микицей, Бондаренко, Шендрик, Пашаєв (Стецьков, 35) – Гречишкін, Довгий (Устименко, 66) – Шастал, Ковалец, Протасов (Задерака, 72) – Сітало.

"Львів": Бандура – Адамюк, Борзенко, Парамонов, Воронін – Мартан – Тейлор, Сабіно (Араужо, 90+5), Жонатан, Западня (Голіков, 76) – Бруно.

Нагадаємо , що сьогодні відбувся ще один матч 18 – го туру , в якому "Олімпік" і "Десна" розписали нічию 1:1.