"Олександрія" на виїзді розгромила "Дніпро"

1 жовтня 2016, 21:21
Дніпряни на своєму полі програли з рахунком 1: 4

"Дніпро" - "Олександрія" - 1: 4

У матчі десятого туру чемпіонату України "Олександрія" розгромила "Дніпро". Матч пройшов у суботу в Дніпрі на стадіоні "Дніпро-Арена" і завершився з рахунком 4: 1 на користь команди Володимира Шарана.

Уже в першому таймі гості повели 3: 0 завдяки голам Віталія Паламаря (11-я хвилина), Романа Яремчука (16) і Станіслава Микицея (37). У другому таймі Роман Яремчук оформив дубль, зробивши рахунок розгромним – 0: 4. Гол престижу за "Дніпро" забив Владислав Кочергін, який вийшов на заміну після перерви.

Після цього матчу в активі "Олександрії" стало 16 очок (п'яте місце), а у "Дніпра" залишилося 9 очок (восьме місце
).

Таблиця чемпіонату України.

"Дніпро" – "Олександрія" – 1: 4 (0: 3)
Голи : Кочергін ( 85 ) – Пономар ( 11 ) , Яремчук ( 16 ) , Микицей ( 37 ) , Яремчук ( 60 )
Жовті картки : Кочергін ( 53 ) , Ротань ( 76)