"Олександрія" здобула знервовану нічию у Франції: дивитися голи

25 жовтня 2019, 08:58
Команда Шарана зіграла з "Сент-Етьєном" – 1: 1

Сент-Етьєн - Олександрія / Фото: Reuters

"Олександрія" в третьому турі групового етапу Ліги Європи вирушила в гості до "Сент-Етьєна". У цьому поєдинку команда Шарана здобула нічию, зігравши з рахунком 1: 1.

І з перших же хвилин господарі "показали зуби". Футболісти французького клубу небезпечно прострілювали в штрафну, і м'яч винесли олександрійці з другої спроби. Але, все-таки, команда Шарана пропустила.

На восьмій хвилині Амуми виконав класний перевод через пів поля на лівий фланг, партнер зряче кинув на хід Сілві, той без перешкод пройшов пару метрів і пальнув у дальній кут.

Через шість хвилин олександрійці зрівняли рахунок завдяки недолугості суперника. Після передачі Третьякова на Сітало, Артем примудрився не влучити по воротах, за нього це зробив Сілва. Без шансів для свого кіпера.

На 34-й хвилині "Олександрія" могла виходити вперед. Забійний шанс був у Ковальця, але той пробив прямо по центру з класної позиції.

Після перерви гра сильно не змінилася. "Олександрія" не сильно поспішала йти вперед і грала на контратаках. Одна з цих атак могла перетворитися в гол, але Лучкевич в ситуації один на один з кіпером віддав пас, замість того, щоб пробити.

Через хвилину в гру вже вступив Паньків. Абі пробив низом, голкіпер витягнув складний м'яч. У кінцівці поєдинку українська команда знову могла пропустити, але суперник пробачив. Ідеальний навіс Буангі, але Абума пробив вище воріт.

Після цього поєдинку "Олександрія" з двома балами залишається на четвертій позиції.

Нагадаємо, що сьогодні в Києві пройде ще один матч Ліги Європи. "Динамо" прийме "Копенгаген". Онлайн матчу "Динамо" – "Копенгаген" доступний на нашому сайті.