Олександр Зінченко – шостий українець, який забив гол за англійський клуб

10 січня 2019, 18:17
Півзахисник "МанСіті" відзначився в поєдинку Кубка ліги

Зінченко забив "Бертону". фото AFP

"Манчестер Сіті" знищив "Бертон" у першому півфінальному матчі Кубка англійської ліги з рахунком – 9:0. Дебютним голом у футболці "городян" відзначився українець Олександр Зінченко. Таким чином Зінченко став шостим українцем, якому вдалося відзначитися в складі англійської команди.

Першопрохідцем цього досягнення став Сергій Балтача, який виступав за "Іпсвіч Таун" в період з 1988 по 1990 роки. Його перший гол серед українців став єдиним для самого Сергія в Англії.

Другим футболістом став Сергій Ребров, який перебував на Туманному Альбіоні в період з 2000 по 2005 рік (правда, посеред цього періоду Сергій відлучився в оренду в турецький "Фенербахче" на півтора року). Нинішній наставник "Ференцвароша" відзначився 16 голами у складі "Тоттенхема" і в одним голом у складі "Вест Хема".

Третій серед українців – Андрій Воронін, який з 2007-го по 2008-й відзначився шістьма голами за "Ліверпуль".

Четвертим і поки найрезультативнішим бомбардиром став Андрій Шевченко, який перебував в "Челсі" з 2006-го по 2008-й рік. Тоді Андрій Миколайович відзначився в футболці англійців 22 рази.

П'ятим був Андрій Ярмоленко, який перейшов у "Вест Хем" минулого літа і встиг відзначитися в складі "молотобійців" двічі в 10 матчах. Зараз Андрій відновлюється після важкої травми, отриманої ще в жовтні.