Зінченко після матчу з "Борнмутом": "Вступив до клубу зламаних носів"

3 грудня 2018, 10:27
Український легіонер "Манчестер Сіті" достроково завершив матч через безглузду травму

Олександр Зінченко з розбитим носом в матчі "Манчестер Сіті" - "Борнмут". Фото: AFP

Український легіонер "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко на своїй сторінці в Instagram показав наслідки безглуздої травми, отриманої в матчі 14-го туру чемпіонату Англії з "Борнмут". Сам футболіст її так прокоментував: "Вступив до клубу зламаних носів", супроводивши фотографію з перебитим носом смайлами.

Нагадаємо, що в  матчі "Манчестер Сіті" – "Борнмут" 1 грудня Зінченко до перерви був однією з найголовніших дійових осіб на поле. На 11-й хвилині зустрічі українець віддав шикарний пас з кута штрафного, який повинен був стати гольовим, але Габріел Жезус не влучив в створ з декількох метрів.

А на 16-й хвилині Зінченко почав гольову атаку: довгою передачею здорово закинув м'яч на хід Сані, який не встиг переграти воротаря, але на добиванні першим виявився Бернарду Сілва – 1:0.

Щоправда, і рахунок "Борнмут" зрівняв за участю Зінченка: українець на 44-й хвилині не встиг перешкодити Френсісу зробити навіс з кута штрафного, який головою замкнув Вілсон.

А на 54-й довелося міняти українського легіонера – це одноклубник Фернандіньо розбив йому ніс. Спроби зупинити кров не допомогли, український футболіст із закривавленим обличчям поступився місцем на полі Делфі.

Після 14-ти турів "Манчестер Сіті" займає перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії , випереджаючи "Ліверпуль" на два очки.