Олександр Хацкевич натякнув про відставку

2 вересня 2018, 22:36
Головний тренер "Динамо" прокоментував поразку в УПЛ

Олександр Хацкевич і його тренерський штаб

Сьогодні в 7 турі чемпіонату України з футболу київське "Динамо" на своєму полі програло львівським "Карпатам" – 0: 2. Після гри головний тренер киян Олександр Хацкевич натякнув про відставку.

"За першим таймом я соромився взагалі спостерігати. Вийшли з таким настроєм ... Це моя провина, я повністю винен у тому, що з перших хвилин не було належного настрою. Важко було щось перебудувати, бо не було ані руху, ані думки. Так, були моменти, але це не враховується. Другий тайм почали активніше, агресивніше, але так треба грати з перших хвилин. Ця поразка повністю на мені. А щодо подальших рішень ... Думаю, ми з президентом клубу переговоримо. Я для себе рішення прийняв, подякував хлопцям за той час, який ми разом, і побажав їм удачі в збірній. За ці два тижні треба прийняти правильне рішення, яке піде на користь, в першу чергу, "Динамо", – заявив на прес-конференції Хацкевич.

Нагадаємо, що на цьому тижні "Динамо" за сумою двох матчів програло "Аяксу" і не змогло пробитися в груповий етап Ліги чемпіонів.