Олександр Долгополов програв у другому турі турніру в Сіднеї

10 січня 2018, 10:36
Український тенісист вперше поступився італійцю Фоньїні

Олександр Долгополов. Фото: AFP

Найкращий український тенісист Олександр Долгополов завершив виступи на турнірі АТР в австралійському Сіднеї з призовим фондом в 500 тисяч доларів.

У двогодинному поєдинку другого кола Долгополов в трьох сетах програв четвертій ракетці турніру Фабіо Фоньїні з Італії – 6:3, 3:6, 4:6. Цікаво, що це була шоста зустріч тенісистів на турнірах серії АТР і попередні п'ять вигравав український тенісист.

Нагадаємо, що в поєдинку першого кола Олександр виграв у серба Віктора Троїцькі, під час цієї зустрічі була неймовірна спека – плюс 44 градуси в тіні, а на корті всі 60.

Раніше ми писали, що на першому турнірі сезону А лександр Долгополов поступився третій ракетці турніру австралійцю Ніку Кірьосу і не зумів вийти до півфіналу змагань в Брісбені.

А ось найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна вдаліше розпочала цей рік. Світоліна виграла турнір з призовим фондом в мільйон доларів в Брісбені і стала четвертою ракеткою світу. Крім того, українка очолила Чемпіонську гонку WTA.