Агуеро ховає "канонірів": огляд матчу "МанСіті" – "Арсенал"

3 лютого 2019, 20:45
Аргентинський нападник забив три голи і приніс "городянам" перемогу

Агуеро забив тричі "Арсеналу". Фото: AFP / Фото: AFP

У центральному матчі 25-го туру чемпіонату Англії з футболу "Манчестер Сіті" на своєму полі обіграв "Арсенал" – 3: 1.

"Городяни" відкрили рахунок вже на 47-й секунді. Відзначився Серхіо Агуеро. Однак "каноніри" на 11-й хвилині відновили рівновагу. Лоран Косельні після розіграшу кутового головою відправив м'яч у ворота.

Але це був вечір Агуеро, який ще двічі забив "Арсеналу" (на 44-й і 61-й хвилинах). Таким чином, аргентинець оформив свій десятий хет-трик у Прем'єр-лізі. Більше в АПЛ хет-триків тільки у Алана Ширера – 11.

Також Агуеро тепер ділить третє місце з Харрі Кейном ( "Тоттенхем") в гонці бомбардирів. Обидва забили по 14 м'ячів. На один гол більше у П'єра-Емеріка Обамеянга з "Арсеналу", у нападника "Ліверпуля" Мохамеда Салаха – 16.

"МАНЧЕСТЕР СІТІ" – "АРСЕНАЛ": ОГЛЯД першого тайму

"МАНЧЕСТЕР СІТІ" – АРСЕНАЛ ": Огляд другого тайму

Нагадаємо, що сьогодні "Манчестер Юнайтед" в гостях обіграв "Лестер" – 1: 0. Переможний гол забив Маркус Рашфорд. На юного форварда манкуніанців претендує мадридський "Реал", який готовий викласти за нього 115 млн євро.

А в суботу "Челсі" розгромив "Хаддерсфілд" з рахунком 5: 0. Дуль оформив новачок команди Гонсало Ігуаїн.