А Тьома ще забиває: гол Мілевського допоміг брестському "Динамо" втриматися в трійці чемпіонату Білорусі

20 червня 2020, 23:24
Нападник з українським паспортом забив за чемпіонів четвертий м'яч у 2020 році

Артем Мілевський / Фото: Instagram

Єдиний національний футбольний чемпіонат в Європі, який не зупинявся під час пандемії коронавірусу, білоруський, продовжує свою ходу. У суботу ввечері брестське "Динамо" обіграло "Городею", а один із м'ячів забив колишній форвард збірної України Артем Мілевський. До слова, нещодавно Мілевський показав, яку рибку "зловив" на вечерю після переможного матчу.

"Городея" займає 13-е місце в білоруській першості, але змогла першою забити на полі чемпіона. Однак на 29-й хвилині "Динамо" відновило рівновагу: Мілевський завершив зусилля партнерів легким кивком голови – 1:1. Дивіться, як це було.

А вирвати перемогу господарям вдалося лише в середині другого тайму завдяки голам Дениса Лаптєва і Михайла Гордійчука. Український захисник Євген Хачеріді відіграв за команду з Бреста весь матч і на 88-й хвилині отримав "обов'язкову" жовту картку. Його співвітчизник хавбек Олександр Нойок також провів на полі всю зустріч.

Перемога дозволила "Динамо" залишитися на третьому місці. Солігорський "Шахтар" українського тренера Юрія Вернидуба також має 25 очок, але свій матч туру проведе в неділю.

Раніше Мілевський розповів про серйозний конфлікт з Алієвим.