А росіянам як прикро! Україна на останній хвилині уникла поразки в принциповому матчі

5 листопада 2020, 19:23
Наша команда стартувала у відборі на Євро-2022 з нічиєї

Збірна України на останній хвилині матчу уникла поразки від команди Росії в першому турі 1-го туру кваліфікації Євро-2022 з гандболу. Через конфлікт між країнами поєдинок проходив на нейтральному майданчику в столиці Білорусі. Українці програли перший період з рахунком 13:16, а другий виграли 14:11.

Другий матч між командами пройде в Мінську 7 листопада, початок – о 14:00 за київським часом. Крім Росії в одній групі з Україною також виступають Чехія і Фарери. У фінальну частину чемпіонату Європи вийдуть переможець групи і найкраща друга команда.

Нещодавно жіноча збірна України внала суперників по відбірковому турніру чемпіонату світу.