А вони ще грають: в чемпіонаті України з хокею розпочалися матчі плей-офф

12 березня 2020, 15:14
Сьогоднішній матч в Харкові вирішили провести без глядачів

В Українській хокейній ліги почалися матчі плей-офф. Ми повідомляли, що стало відомо розклад матчів плей-офф чемпіонату України з хокею. Нагадаємо, з шести учасників чемпіонату дві кращі команди за підсумками регулярного сезону, "Кременчук" і "Донбас", відразу отримали путівки в півфінал. А ще чотири колективи борються за інші два місця.

Чвертьфінальні серія проводяться до двох перемог однієї з команд. Стартували хокеїсти в середу ввечері в Києві. Місцеві "Крижані вовки" брали "Білий Барс" – ще з глядачами на трибунах столичного катка. Поєдинок видався видовищним і емоційним. Незважаючи на те, що кияни поступалися суперникам в класі, вони намагалися досягти успіху старанністю й дисципліною. Господарям навіть вдалося виграти третій період – 2:1, але зустріч вони все ж віддали – 2:4. Дивіться відеоогляд матчу.

Повторна зустріч відбудеться в Білій Церкві в суботу, 14 березня. А ось ще одна пара стартує сьогодні в Харкові: "Динамо" приймає херсонський "Дніпро". Цей матч вже вирішили проводити без глядачів – через побоювання щодо коронавіруса.