А кажуть, що в теніс під час карантину не грають: українська красуня виграла турнір у Франції

19 червня 2020, 17:00
Катаріна Завацька показала хорошу форму в Провансі, перемігши в п'яти матчах із шести

Катаріна Завацька / Фото: Getty Images

Професійні тенісні турніри АТР і WTA до кінця липня проводитися не будуть. Днями опублікували календар виходу тенісу з карантину. Але спортсмени втомилися сидіти по домівках і вже почали з'являтися на невеликих місцевих змаганнях. Одне з них пройшло на півдні Франції і завершилося тріумфом української тенісистки.

20-річна Катаріна Завацька зіграла в містечку Екс-ан-Прованс. А перед цим на минулому тижні Світоліна і Завацька похвалилися стрункими ніжками на пляжі Монако. Формат турніру відрізнявся від звичайного: тут спочатку грали на груповому етапі. Катаріна виграла чотири матчі з п'яти і пробилася в фінал. А там уродженка Луцька впевнено розправилася з француженкою Клое Паке (№174 в світі) в двох партіях – 6:4, 6:3.

У світовому рейтингу Завацька займає 105-те місце, що є четвертим показником серед українок. За кар'єру вона вже заробила 250 тисяч доларів. Незважаючи на досить високу конкуренцію в нашій збірній, дівчину вже запрошували виступати за національну команду. В лютому Україна розгромила Болгарію в Кубку Федерації з Завацькою в складі.

Дивіться підбірку фотографій симпатичної Катаріни.