70 тисяч і хор Верьовки: божественне виконання гімну України перед Португалією

14 жовтня 2019, 22:54
Виконання гімну України перед футбольним матчем знову стало хітом інтернету

Вболівальники збірної Украини / Фото: AFP

Перед початком матчу Україна – Португалія у відборі на чемпіонат Європи 2020 року, який в ці хвилини проходить в НСК "Олімпійський" у Києві, гімн України виконав Національний хор імені Григорія Верьовки в складі 125-ти осіб, а підспівували їм наші футболісти і 70 тисяч глядачів на трибунах, які тримають в руках спеціально підготовлені прапори України. Україна – Португалія онлайн є на нашому сайті.

Україна – Португалія: відео голів та найкращих моментів відбіркового матчу Євро-2020

Після такого заряду енергії наші футболісти просто не могли не вистрілити – вже на шостій хвилині Роман Яремчук виявився першим на добиванні під час кутового і відкрив рахунок у матчі. А через 20 хвилин Андрій Ярмоленко подвоїв перевагу команди Андрія Шевченка. Раніше ми писали, що Ярмоленко забив перший гол у складі збірної України за 400 днів – гравець "Вест Хема" пропустив майже рік через серйозну травму.

Нагадаємо, що перед матчем Україна – Литва (2: 0) в Харковікілька днів тому гімн України виконав популярний співак DZIDZIO (Михайло Хома). Хвилююче виконання гімну обговорювали не менше, ніж саму перемогу команди Шевченка і відразу ж охрестили фартовим.

Гімн України у виконанні DZIDZIO Відео: телеканал "Україна"

До речі, DZIDZIO не єдиний, хто наробив галасу своїм виконанням гімну. Вчора український боксер Олександр Усик здобув дебютну перемогу в суперважкій вазі, перемігши американця Чазза Візерспуна в Чикаго. Після бою команда Усика влаштувала святкову вечерю, перед якою боксер разом з присутніми виконали гімн України.