6 з 26: гнітючий результат Гвардіоли в Лізі чемпіонів

10 квітня 2019, 09:21
Команди іспанського тренера погано грають на виїзді в єврокубках

/ Фото: AFP

"Манчестер Сіті" на виїзді програв "Тоттенхему" в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Зустріч, що проходила на полі нового "Тоттенхем Хотспур Стедіум" (перша єврокубкова гра в історії стадіону), завершилася з рахунком – 1: 0 на користь лондонського клубу.

Для головного тренера "городян" Хосепа Гвардіоли це був 26-й виїзний матч в рамках плей-офф турніру. Примітно, що іспанський фахівець перемагав зі своїми командами лише в 6 випадках. З них 4 перемоги припали на стадію 1/8 фіналу, по 1 перемозі – на чвертьфінали і півфінали.

В останній раз команда Гвардіоли перемагала в гостьовому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів в 2011 році ("Барселона").

Гра у відповідь між командами відбудеться 17 квітня в Манчестері.

У паралельному матчі у вівторок "Ліверпуль" обіграв "Порту" з рахунком 2: 0. Обидва голи були забиті в першому таймі: відзначилися Набі Кейта (5-а хвилина) і Роберто Фірміно (26).

Сьогодні відбудуться ще два поєдинки 1/4 фіналу Ліги чемпіонів: "Манчестер Юнайтед" – "Барселона" і "Аякс" – "Ювентус".