41-річний Бьорндален виграв індивідуальну гонку на етапі Кубка світу з біалтону

2 грудня 2015, 20:04
Найкращий з українців Сергій Семенов прийшов до фінішу десятим

Уле Ейнар Бьорндален знову перший. Фото AFP

Сьогодні відбулася друга гонка на етапі кубка світу з біатлону в Остерсунді – чоловіча індивідуальна гонка серед чоловіків.

Переможцем став 41-річний легендарний норвезький біатлоніст Уле Ейнар Бьорндален, що не перемагав з Олімпіади-2014 в Сочі. Другим до фінішу прийшов німець Сімон Шемпп, а третій – росіянин Олексій Волков.

Україну в гонці представляли володар торішнього Малого Кришталевого Глобуса в індивідуальних гонках Сергій Семенов, Дмитро Русинов і Олександр Жирний, Артем Прима і Володимир Семаков.

Лідер нашої збірної Сергій Семенов, стартувавши третім номером, протягом всієї гонки претендував на перемогу, проте два промахи на третьому вогневому рубежі коштували українцеві місця в трійці призерів.

У підсумку Семенов фінішував десятим. Артем Прийма показав 20-й результат, Олександр Жирний – 50-й, Володимир Семаков – 75-й, Дмитро Русинов – 82-й.