4:4 з "жовтою субмариною": відео шаленого камбеку "Барси" в матчі з "Вільярреалом"

3 квітня 2019, 09:38
Мессі обійшов Роналду за голами зі стандартів, а Суарес забив за п'ять секунд до фінального свистка

Вольова "Барселона" / Фото: AFP

"Барселона" зробила камбек року! Програючи в виїзному матчі чемпіонату Іспанії "Вільярреалу" з рахунком 2:4, каталонці в кінцівці зустрічі зуміли забити два м'ячі і вирвати нічию – 4:4. Рятівні голи забили Мессі, який незадовго до цього вийшов на заміну, і Суарес. Ліонель відзначився на 90-й хвилині шикарним ударом зі штрафного, а Суарес вразив ворота "жовтої субмарини" за п'ять секунд до закінчення третьої (і останньої) компенсованої суддею хвилини.

Цікаво, що Мессі випередив Кріштіану Роналду, який виступає вже за "Ювентус", за голами зі стандартних положень в чемпіонаті Іспанії. 34-річний португалець забив 80 таких м'ячів – 19 зі штрафних, 61 – з пенальті. У Мессі тепер 81 гол зі стандартів – 29 зі штрафних, 52 – з пенальті.

"Вільярреал" – "Барселона" – 4:4

Голи: Чуквуезе, 23, Екамбі, 50, Іборра, 62, Бакка, 80 – Коутіньйо, 12, Малком, 16, Мессі, 90+1, Суарес, 90+4

"Вільярреал": Асенхо – Гаспар, Гонсалес, Руїс, Фунес Морі – Іборра, Педраса – Касорла, Чуквуезе (Бонера, 88), Морланес (Касерес, 63) – Екамбі (Бакка, 72).

"Барселона": тер Штеген – Роберто, Умтіті, Лангле, Альба – Відаль, Бускетс (Ракітіч, ​​73), Артур (Аленья, 72) – Малком, Суарес, Коутіньо (Мессі, 61).

На 86-й хвилині був видалений Альваро Гонсалес ("Вільярреал")

Як повідомлялося раніше, за мільйонами євро, які заробляє за рік, Мессі обіграв Роналду з рахунком 130:113. Ліонель очолив топ-п'ятірку футболістів з найвищими доходами.

Також повідомлялося, що гравця "Еспаньола" Педросу назвали "Іудою" за те, що обмінявся футболками з Мессі. Фани другого за значущістю клубу Каталонії вимагають вигнати захисника за контакт з Ліонелем.