280 днів без Ярмоленко: Андрій здолав "дачників", зігравши перший матч на англійській землі після страшної травми

27 липня 2019, 20:26
"Вест Хем" обіграв в лондонському дербі "Фулхем", переможний м'яч забив гравець за 20 млн євро, але це – не українець

У суботу, 27 липня, відбулася знакова для Андрія Ярмоленка подія. Він вперше зіграв на англійській землі після того, як в жовтні минулого року в грі з "Тоттенхемом" отримав страшну травму ахілла. З тих пройшло якраз 280 днів!

Сьогодні "Вест Хем" Андрія Ярмоленка здобув мінімальну перемогу над сусідами з "Фулхема" з рахунком 1:0 на стадіоні свого суперника – лондонському "Крейвен Коттедж". Єдиний м'яч у ворота "дачників" на 18-й хвилині забив аргентинський півзахисник Мануель Лансіні, якого, як і Ярмоленка, портал Transfermarkt оцінює в 20 млн євро.

Що стосується Ярмоленко, то він вийшов на заміну на 46-й хвилині замість Пабло Форнальса і допоміг "молотобійцям" втримати здобуту в першій половині спарингу перевага.

Нагадаємо, що раніше "Вест Хем" брав участь в турнірі Premier League Asian Trophy в Китаї. Програвши там Зінченку і його "МанСіті", Ярмоленко зайняв останнє місце.

Також ми писали, що в Лондоні гравці "Вест Хема" облили Ярмоленка душем з холодильника. Після такого, фанати жартома вже відправили українського вінгера в лазерет до кінця року. Але самому йому така освіжаюча процедура припала до душі.