26 березня 2017, 14:34
Австрійський спортсмен вперше в кар'єрі завоював Великий кришталевий глобус

Штефан Крафт зі своїми глобусами. Фото AFP

Штефан Крафт – тріумфатор сезону 2016/17 зі стрибків на лижах з трампліна. У неділю в словенській Планіція австрієць завоював Великий кришталевий глобус – перший в своїй кар'єрі.

У першій і, як виявилося потім, фінальній спробі Крафт полетів на 250 метрів. Другу спробу організаторам довелося скасувати через погодні умови, які різко погіршилися. В результаті Штефан з результатом 244.3 бали здобув восьму в цьому сезоні перемогу. Крім того, він мав першість на 4 з 5 етапах на гігантських трамплінах і взяв Малий кришталевий глобус за перемогу в польотному заліку. Нагадаємо, що в лютому австрієць став абсолютним чемпіоном світу, завоювавши два золота в Лахті, а тиждень тому виграв перше в історії турне Raw Air.

Каміль Стох, який довгий час йшов лідером в загальному заліку Кубка світу, так і не зміг кинути виклик Крафту в Планіції. На трампліні, який колись нелюбив, дворазовий олімпійський чемпіон став п'ятим з результатом 222.5 метрів. У загальному заліку поляк став другим, в результаті програвши першому місцю більше 100 очок.