23-річний американець став кращим в стометрівці на ЧС-2019 в Катарі

28 вересня 2019, 23:13
Крістіан Коулман виграв "золото" в бігу на 100 метрів на чемпіонаті світу

/ Фото: Reuters

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Катарі став відомий переможець на дистанції 100 метрів. Ним став 23-річний американський спринтер Крістіан Коулман, який фінішував з результатом 9,76 секунди. Срібло виграв його співвітчизник Джастін Гетлін (9,89), бронза у канадця Андре Де Грассе (9,90). Українські спортсмени на ЧС-2019 в цій дисципліні не представлені.

Результат 9,76 секунди – кращий в сезоні. Світовий рекорд і рекорд чемпіонатів світу належить завершив кар'єру ямайському спринтері Усейну Болту – 9,58 секунди.

Легка атлетика. Чемпіонат світу. Доха, Катар Чоловіки. 100 метрів:

• Крістіан Коулман (США) – 9,76
  • Джастін Гетлін (США) – 9,89
  • Андре де Грассі (Канада) – 9,90

Нагадаємо, що Україна сьогодні за медалі побореться пізно ввечері, коли на старт вийдуть наші ходоки на 50 кілометрів. Всі змагання поза стадіоном заплановані на пізній час через жахливу спеку в Досі. Навіть вночі тут більше 30 градусів, вчора під час марафону дівчата падали без свідомості.