19-річна українська тенісистка вийшла до п'ятого чвертьфіналу WTA в сезоні

10 жовтня 2019, 12:26
У наступному раунді українка зіграє з росіянкою, від якої відмовилася попередня суперниця

Даяна Ястремська / Фото: AFP

Українська тенісистка Даяна Ястремська вийшла до чвертьфіналу турніру WTA з призовим фондом 500 тисяч доларів в Тяньзціні, Китай. У матчі другого раунду 19-річна українка, посіяна на турнірі під третім номером, впевнено обіграла екс-14 ракетку світу Пен Шуай з Китаю – 6:2, 6:4.

Поєдинок тривав 1 годину 10 хвилин. На рахунку українки 6 ейсів і 3 подвійні помилки. Наступною суперницею Ястремської стане російська тенісистка Вероніка Кудерметова, яка пройшла до чвертьфіналу на відмові китаянки Чжен Сайсай.

Зазначимо, що для Ястремської – це п'ятий чвертьфінал сезону. Раніше вона доходила до цієї стадії в Хобарті, Хуахіні, Страсбурзі і Ухані.

Раніше ми писали, що Катерина Козлова не змогла дограти матч на турнірі в Австрії. Українка знялася з поєдинку через травму.

Зазначимо, що Еліна Світоліна практично забезпечила собі путівку на Підсумковий турнір WTA. Незважаючи на поразку від Кікі Бертенс в Пекіні, Світоліна піднялася на одну позицію в Чемпіонській гонці і зараз йде сьомою. Позаду неї опинилися Серена Вільямс, Бертенс і Белінда Бенчич. Бетенс і Бенчич зараз виступають на турнірі в Лінці, але навіть в разі перемоги жодна з них не зможе обійти українку.