19-річна українка обіграла екс-першу ракетку світу на престижному турнірі в Канаді

7 серпня 2019, 21:25
Ястремська пробилася до третього раунду турніру серії WTA Premier 5

Даяна Ястремська / Фото: AFP

19-річна українська тенісистка Даяна Ястремська вийшла в третій раунд престижного турніру WTA Premier 5 з призовим фондом 2 830 000 доларів у Торонто, Канада. У матчі другого раунду українка за 1 годину 54 хвилини зломила опір екс-першої ракетки світу дворазової переможниці турнірів "Великого Шолома" Вікторії Азаренка з Білорусі – 7: 5. 7: 5.

У першій партії українка повела 5: 1, але не подала на сет двічі, не реалізувала п'ять сетболів, дозволивши суперниці зрівняти рахунок – 5: 5. Однак останні 2 гейми партії залишилися за українкою. У другому сеті у відрив з рахунком 5: 3 пішла вже Азаренка, але так і не дісталася до сетболів. Даяна зрівняла рахунок, а потім у 12-му геймі з другого матчбола завершила матч на свою користь.

Раніше на турнірі Ястремська обіграла 14-у ракетку світу Йоханну Конту. Тенісистки провели на корті 1 годину і 19 хвилин.

Нагадаємо, що найкраща тенісистка України Еліна Світоліна увійшла в десятку найбільш високооплачуваних спортсменок світу. Світоліна в період з 2018-го по 2019 рік заробила 6,1 мільйона доларів, при цьому 1,5 мільйона – це прибуток від реклами.