19-річна українка не змогла вийти до чвертьфіналу турніру з призовим фондом 2,8 мільйона

9 серпня 2019, 10:41
Українка у двох сетах програла суперниці з США

Даяна Ястремська / Фото: AFP

Українська тенісистка Даяна Ястремська не змогла вийти до чвертьфіналу турніру Жіночої тенісної асоціації WTA Premier 5 в Торонто. У матчі третього раунду 19-річна українка програла американці Софії Кенін – 2:6, 2:6.

Українка не змогла продемонструвати свою гру, допускала багато невимушених помилок. Між сетами Ястремська взяла медичний тайм-аут (у українки проблеми з лівою стопою), але змогла повернутися в матч. У Даяни був шанс відігратися, коли вона заробила три брейкпойнти при рахунку 2:3, але вона не реалізувала їх.

Раніше ми писали, що на цьому турнірі 19-річна українка Даяна Ястремська обіграла екс першу ракетку світу Вікторію Азаренка.

Вчора найкраща тенісистка України Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу турніру в Торонто. Наша тенісистка у матчі 1/8 фіналу обіграла представницю Швейцарії Белінду Бенчич.

Нагадаємо, що найкраща тенісистка України Еліна Світоліна увійшла до десятки найвисокооплачуваніших спортсменок світу. Світоліна в період з 2018-го по 2019 рік заробила 6,1 мільйона доларів, при цьому 1,5 мільйона – це прибуток від реклами.