19-річна українка не змогла пробитися до основної сітки Ролан Гаррос

24 травня 2019, 18:15
Завацька вперше в кар'єрі дійшла до фінального раунду кваліфікації турніру "Великого Шолома"

Катаріна Завацька / Фото: Getty Images

19-річна українська тенісистка Катаріна Завацька не змогла пробитися до основної сітки Ролан Гаррос. Українка вперше в кар'єрі вийшла до фіналу кваліфікації, але подолати цей бар'єр їй виявилося не до снаги. У вирішальному матчі Завацька програла Джулії Гатто-Монтіконе з Італії. Матч тривав 2 години 58 хвилин і завершився з рахунком 6:4, 5:7, 6:3 на користь італійки.

Нагадаємо, що сьогодні 19-річна українка Даяна Ястремська вийшла до третього фіналу турніру WTA за останні сім місяців. Українська тенісистка побореться за титул в Страсбурзі з господаркою турніру.

Раніше ми писали, що Сергія Стаховського здивувала 15-хвилинна пауза в матчі з росіянином на Ролан Гаррос. Найкращий український тенісист прокоментував поразку від росіянина з третьої сотні рейтингу.

Також ми повідомляли, що чотири тенісистки можуть змістити першу ракетку світу за підсумками Ролан Гаррос: серед них немає українки Еліни Світоліної. Обійти першу ракетку світу японку Наомі Осаку можуть Кароліна Плішкова, Петра Квітова, Кікі Бертенс і Ангелік Кербер.