19-річна Катаріна Завацька виграла найбільший тенісний турнір в кар'єрі

14 липня 2019, 17:57
Українська тенісистка встановить особистий рекорд в рейтингу WTA

Катаріна Завацька / Фото: Getty Images

Українська тенісистка Катаріна Завацька здобула найбільшу перемогу в кар'єрі. 19-річна українка вперше виграла турнір Міжнародної федерації тенісу (ITF) в Контрексвіле, Франція, з призовим фондом 100 000 доларів. У фіналі турніру Завацкий за 1 годину 11 хвилин обіграла Ульріке Ейкер з Норвегії – 6:4, 6:4.

Це сьомий титул Завацької в кар'єрі, але вперше вона змогла домогтися перемоги на стільки великому змаганні. Раніше їй корилися тільки 25-тисячники. Завдяки успіху у Франції Катаріна підніметься на 133-е місце в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA), що стане її особистим рекордом.

В суботу 17-річна українка Дар'я Снігур створила сенсацію і виграла Вімблдон. У фіналі юніорського турніру Дар'я перемогла "сіяну" на турнірі американку Алексу Ноель. Вона стала другою українкою, якій вдалося виграти Вімблдон. 15 років тому це зробила Катерина Бондаренко.

Також ми писали, що Сімона Халеп розгромила Серену Вільямс у фіналі Вімблдону. Менше години знадобилося румунської тенісистці, щоб обіграти семиразову переможницю Вімблдону.