18-річна українка не змогла вийти до другого поспіль фіналу турніру WTA

20 жовтня 2018, 09:51
Ястремська поступилася екс-сьомій ракетці світу

Даяна Ястремська. Фото AFP

Українська тенісистка Даяна Ястремська не змогла вийти до другого поспіль фінал турніру WTA. У півфіналі турніру WTA International в Люксембурзі з призовим фондом 250 000 доларів 18-річна українка у впертій боротьбі поступилася екс-сьомій ракетці світу Белінді Бенчіч зі Швейцарії – 2: 6, 6: 3, 6: 7 (5).

У вирішальному сеті українка двічі вела з брейком, але обидва рази Бенчіч відразу відігравалася, а потім і вийшла вперед. Доля матчу вирішилася на тайбрейку, де спочатку з мінібрейком лідирувала швейцарка, а потім українка. І все ж кінцівка матчу залишилася за Бенчіч.

Після успішного виступу в Люксембурзі
Даяна Ястремська оновить свій особистий рекорд в світовій класифікації.

Це був другий півфінал на турнірі WTA в кар'єрі Даяни , причому другий півфінал за два тижні . Нагадаємо , що минулої неділіукраїнка виграла сввй перший титул – на турнірі WTA в Гонконзі. До сьогоднішнього матчу Ястремська перемагала 8 матчів поспіль , програвши за два тижні тільки один сет .

Раніше ми писали , що перша ракетка України Еліна Світолінадізналася суперниць по Підсумковому чемпіонату WTA.