18-річна українка Даяна Ястремська пробилася до чвертьфіналу турніру WTA

9 січня 2019, 09:44
59-та ракетка світу з України легко обіграла представницю Білорусі Віру Лапко

Даяна Ястремська. Фото Instagram

18-річна українська тенісистка Даяна Ястремська впевнено вийшла до чвертьфіналу турніру WTA з призовим фондом 250 тисяч доларів в австралійському Хобарті. У другому раунді Ястремська в двох сетах обіграла представницю Білорусі Віру Лапко з рахунком 6:1, 6:4. Рахунок особистих зустрічей між суперницями став 4:1 на користь української тенісистки.

Наступною суперницею Ястремської стане швейцарка Белінда Бенчіч, якій українка поступилася в напруженому матчі в півфіналі турніар WTA в Люксембурзі в кінцівці минулого сезону.

Відзначимо, що Даяна Ястремська займає 59-те місце в рейтингу WTA.

Інша українська тенісистка Надія Кіченок не змогла вийти в півфінал змагань у парному розряді на турнірі WTA в Сіднеї. У чвертьфінальному матчі українсько-чеська пара Кіченок/Стрицова, посіяна під четвертим номером, поступилася японському дуету Като/Ніномія з рахунком 6:1, 3:6, 8:10
.

Раніше в середу Ангеліна Калініна стартувала з перемоги в кваліфікаціїВідкритого чемпіонату Австралії . А ось Катаріна Завацька не зуміла подолати стартовий бар'єр відбору Australian Open .

Раніше у вівторок 16-річна Марта Костюк вийшла до другого раунду кваліфікаціїпершого в сезоні турніру " Великого шолома " . Українка вперше захищає 180 рейтингових очок у світовій класифікації .

Також з перемоги в кваліфікації Australian Open стартував українець Сергій Стаховський. Наш тенісист за 1 годину 47 хвилин обіграв французького тенісиста Кенні де – Шеппера.