17-річна українка виграла свій дебютний матч у кваліфікації "Великого шолома"

11 січня 2018, 09:56
Даяна Ястремська громить колишню 30-ту ракетку світу японку Місакі Дої

Даяна Ястремська. Фото: Getty Images

Українська тенісистка Даяна Ястремська вийшла до другого раунду кваліфікації на своєму дебютному турнірі серії "Великого Шолома" – Відкритому чемпіонаті Австралії.

У першому колі відбору 17-річна українка за 54 хвилини розгромила японську тенісистку Місакі Дої, посіяну під 17-м номером – 6:3, 6:1. Дої свого часу входила до ТОП-30 світового рейтингу.

Цікаво, що Даяна Ястремська – не наймолодша українка в відборі на Australian Open. Днями спеціальне запрошення на турнір отримала 15-річна Марта Костюк.

Раніше тенісистка Леся Цуренко пробилася до півфіналу турніру в Австралії. Українка розгромила Аріну Соболенко з Білорусі та побореться за перший фінал 2018 року. На Australian Open Цуренко стартує відразу в основній сітці.

Вчора Сергій Стаховський першим з українців покинув Australian Open. У кваліфікації наш тенісист поступився німцеві Маттіасу Бахінгеру в трьох сетах.

Раніше ми писали, що найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна виграла турнір з призовим фондом в мільйон доларів в Брісбені і стала четвертою ракеткою світу. Крім того, українка очолила Чемпіонську гонку WTA.