17-річна українка програла в юніорському Підсумковому турнірі

27 жовтня 2019, 09:18
Дар'я Снігур поступилася представниці з Франції

/ Фото: Reuters

Українська тенісистка Дар'я Снігур зіграла з француженкою Діан Паррі в фіналі юніорського Підсумкового турніру Tour Junior Finals в китайському Ченду.

Француженка отримала впевнену перемогу в двох сетах. Матч тривав всього 58 хвилин і закінчився з рахунком 1:6, 3:6.

17-ти річна Дар'я Снігур стала другою українкою, яка зіграла у фіналі юніорського Підсумкового турніру. У 2017 році чемпіонкою змагань стала Марта Костюк.

Нагадаємо, що в липні Снігур обіграла Паррі в півфіналі трав'яного турніру першої категорії в Рохемптоні.

Як ми писали раніше, перша ракетка України Еліна Cвітоліна на стилі прибула в Китай захищати титул чемпіонки світу з тенісу. Рік тому українці на знайшлося рівних в Сінгапурі. Підтверджувати королівське звання Еліна буде в Піднебесній.