17-річна українка Дарина Білодід виграла чемпіонат світу з дзюдо

20 вересня 2018, 17:03
У фіналі українська дзюдоїстка іппон перемогла представницю Японії Фуну Тонакі

Дарина Білодід виграла чемпіонат світу з дзюдо

17-річна українська дзюдоїстка Дарина Білодід стала переможницею чемпіонату світу в Баку в категорії до 48 кг. У фінальній сутичці Білодід іппон (найвища оцінка, яку боєць може досягти в японських бойових мистецтвах) здолала представницю Японії Фуну Тонакі.

На шляху до цього тріумфу українка у півфіналі перемогла олімпійську чемпіонку Ріо-де-Жанейро 2016 року Паулу Парето, яка в підсумку стала бронзовим призером змагань у Баку.

У 2017 році Білодід виграла чемпіонат Європи у Варшаві.

Нагадаємо, що в січні Дарина Білодід виграла Гран-прі з дзюдо в Тунісі. Українка виграла всі п'ять сутичок достроково, а ще одна представниця України Марія Черняк виборола "бронзу".

Нагадаємо, що Дарина Білодід увійшла до топ-10 найкращих українських спортсменок за підсумками 2017 року за версією segodnya.ua

Інтерв'ю з Дариною Білодід: "Хлопці мене боялися, знаючи, що я займаюся дзюдо". Наймолодша за 26 років переможниця ЧЄ розповіла "Сегодня" про гуманітарне покликання, кекси замість побачень, про 31 грудня на підборах і про улюблений новорічний фільм.