17-річна героїня Вімблдону з України вразила шикарною сукнею на вечірці в Лондоні

15 липня 2019, 21:16
Переможниця юніорського турніру разом з батьком відвідала гала-вечір для переможців турніру "Великого Шолома"

Дарина Снігур / Фото: Instagram

Дар'я Снігур – фото з Instagram тенісистки

Переможниця юніорського Вімблдону 17-річна українка Дарина Снігур стала прикрасою святкового вечора для переможців лондонського турніру "Великого Шолома". Українська красуня з'явилася на вечірці в шикарній сукні з відкритою спиною. На гала-вечорі героїню Вімблдону супроводжував її батько.

У суботу в фіналі юна українська спортсменка перемогла десяту "сіяну" на турнірі американку Алексу Ноель в двох сетах. Поєдинок завершився з рахунком 6: 4, 6: 4, хоча і в першому, і в другому сеті Дарині довелося відіграватися.

Дарина Снігур займає 423-е місце в дорослому рейтингу WTA. За свою нетривалу кар'єру вона заробила на корті 13 628 доларів призових. Вона стала другою українкою, якій вдалося виграти Вімблдон. 15 років тому це зробила Катерина Бондаренко.

Раніше ми писали, що Сімона Халеп за перемогу на Вімблдоні отримає такий же орден, як у Мірчі Луческу. У фіналі турніру "Великого Шолома" румунська тенісистка обіграла Серену Вільямс.

Цікаво, що по дорозі до фіналу Халеп перемогла українку Еліну Світоліну. Як ми писали раніше, Світоліна зробила зізнання після феєричного виходу в півфінал Вімблдону. "Не думала, що це станеться тут", – заявила українка, яка на англійській траві перервала свою серію з чотирьох чвертьфінальних фіаско на "шоломах".