Оце так драма! 16-річний воротар бере три пенальті і виводить "Ворсклу" у фінал Кубка на "Динамо"

24 червня 2020, 22:14
Полтавський колектив Юрія Максимова добув вольову перемогу над "Маріуполем" у гостях

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Ворскла"

Сьогодні в Маріуполі пройшов другий півфінальний матч Кубка України. Місцева команда Олександра Бабича приймала полтавську "Ворсклу". Нагадаємо, в першому півфіналі "Динамо" обіграло "Минай" в закарпатському селі.

Поєдинок вийшов дуже драматичним. У першому таймі господарі відкрили рахунок на 37-й хвилині. Дивіться, як щасливий рикошет допоміг "Маріуполю". Сергій Горбунов бив з-за штрафної, В'ячеслав Чурко м'яч зачепив – і той зрикошетив у сітку. Положення поза грою дивом вдалося уникнути.

У другому таймі "Ворсклі" вдалося врятуватися з пенальті! На 80-й хвилині Кане помстився за партнера, якого завалили в штрафній – 1:1.

Далі під наглядом харківської судді Катерини Монзуль футболісти провели ще два додаткові тайми по 15 хвилин, але сильнішого так і не виявили. Сили у всіх були на межі. Все вирішилося в серії 11-метрових ударів.

І тут світу явив себе 16-річний воротар "Ворскли" Павло Ісенко, якого Юрій Максимов випустив на поле незадовго до фінального свистка. Хлопець відбив три (!!!) пенальті і витягнув полтавський колектив у фінал Кубка. Цікаво, що його партнери двічі невдало били з "точки", і якби хлопець не виручив, то вперше в вирішальний матч міг вийти "Маріуполь". Не судилося. Вашій увазі – серія пенальті.

Фінальний поєдинок Кубка України запланований на 8 липня. "Ворскла" зіграє з київським "Динамо".