15-річна українська тенісистка виграла турнір з призовим фондом в 25 тисяч доларів

17 березня 2019, 10:26
Українка виграла п'ятий одиночний турнір в кар'єрі

Українська тенісистка Дар'я Лопатецька стала переможницею турніру ITF з призовим фондом 25 000 доларів в Нісі-Тамі, Японія. У фіналі 15-річна українка обіграла 21-річну Габріеллу Тейлор з Великобританії – 7: 6 (4), 2: 6, 6: 3. Поєдинок тривав 2 години 31 хвилину.

Це – п'ятий одиночний титул ITF у професійній кар'єрі Лопатецької і третій – в нинішньому сезоні. У минулому році українка виграла два турніри з призовим фондом 15 000 доларів, в цьому їй підкорилося три 25-тисячника. У січні цього року Дар'я Лопатецька виграла другий турнір поспіль. Українська тенісистка перемогла на змаганнях у Гонконзі.

Нагадаємо, вчора найкраща тенісистка України Еліна Світоліна не змогла вийти у фінал турніру в Індіан-Уеллс. Українка поступилася 18-річній представниці Канади румунського походження Бьянці Андрееску. Після матчу стало відомо, що Світоліна грала з травмою коліна.

Як повідомлялося раніше, Світоліна розповіла, що мріє про таку машину, як у Роналду. Перша ракетка України їздить на Porsche Cayenne, але хотіла б обзавестися Lamborghini.

Також повідомлялося, що у знаменитої тенісистки Мартіни Хінгіс в 38 років народилася донька. Швейцарка одружена з лікарем, а свого часу, за чутками, зустрічалася з українським бізнесменом.