15-річна українська тенісистка виграла 10 матчів поспіль

9 січня 2019, 10:57
Дарина Лопатецька пробилася до другого кола турніру в Гонконгу

Дарина Лопатецька. Фото Instagram

15-річна українка Дарина Лопатецька виграла восьмий матч поспіль. Юна тенісистка вийшла до другого кола турніру ITF з призовим фондом 25 тисяч доларів в Гонконзі. У стартовому матчі основної сітки Лопатецька за 1 годину 52 хвилини обіграла 17-річну представницю Китаю Ван Синьюй з рахунком 4: 6, 6: 3, 6: 2. За вихід до чвертьфіналу Даша посперечається з японкою Момоко Коборі, посіяною під першим номером.

Це восьма перемога Лопатецької за останні 10 днів. Українка виграла титул в неділю в Гонконзі, потім здобула дві перемоги у кваліфікації і вийшла до другого кола другого 25-тисячника в Гонконзі.

У рейтингу WTA Дарина Лопатецька займає 489-е місце.

Раніше 18-річна українка
Даяна Ястремська пробилася в чвертьфінал турніру WTA. 59 -а ракетка світу з України легко обіграла представницю Білорусі Віру Лапко.

Раніше в середу Ангеліна Калініна стартувала з перемоги в кваліфікаціїВідкритого чемпіонату Австралії . А ось Катаріна Завацька не зуміла подолати стартовий бар'єр відбору Australian Open .

Раніше у вівторок 16-річна Марта Костюк вийшла до другого раунду кваліфікаціїпершого в сезоні турніру " Великого шолома " . Українка вперше захищає 180 рейтингових очок у світовій класифікації .