15-річна Марта Костюк виграла другий дорослий турнір

3 лютого 2018, 10:59
Вперше в кар'єрі українка увійде в топ-200 світовій класифікації

Марта Костюк. Фото AFP

15-річна українська тенісистка Марта Костюк виграла одиночний титул на турнірі ITF з призовим фондом 60 тисяч доларів в Берні, Австралія.

У фіналі юна українка за 1 годину 7 хвилин обіграла першу ракетку турніру Вікторію Голубич зі Швейцарії, що займає 109 місце в світовому табелі про ранги – 6: 4, 6: 3. Відзначимо, що в минулому році Голубич входила в топ-60, її кращим показником в рейтингу є 51-я позиція.

Українка заробила 9 119 доларів і 80 рейтингових очок, що дозволить їй в понеділок уперше в кар'єрі увійти в топ-200 світовій класифікації.

Нагадаємо, що це другий титул ITF у професійній кар'єрі Марти. Перший – на турнірі з призовим фондом 25 000 $ Костюк виграла в травні минулого року.

Нагадаємо, що 10-11 лютого березня виступить в ролі лідера української збірної в Кубку Федерації в матчі проти Австралії в Канберрі.

Відзначимо, що в минулому місяці
Костюк стала першою 15-річною тенісисткою з 1997 року, яка дійшла до третього раунду на турнірі "Великого Шолома".

Нагадаємо , що Марта Костюк отримала wild card в кваліфікацію дорослого Відкритого чемпіонату Австралії як торішня чемпіонка юнацького турніру . Українка пройшла відбір і два кола в основній сітці ( перша 15 – річна спортсменка за останні 20 років )поки не програла Еліні Світоліній.