10 кілометрів за півгодини: голландська спортсменка взяла "золото" ЧС-2019 в Катарі

28 вересня 2019, 22:45
Сіфан Хассан перемогла в бігу на 10 000 метрів на чемпіонаті світу в Досі

/ Фото: Reuters

Субота – другий день на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Досі, Катар. Увечері стала відома чемпіонка в бігу на 10 кілометрів. Золоту медаль виграла 26-річна голландська бігунка Сіфан Хассан. Вона фінішувала з результатом 30 хвилин 17,62 секунди. Срібло виграла Летесенбет Гідей (30.21,23) з Ефіопії, бронза у кенійки Агнес Джебет Тіроп (30.25,20).

Українські спортсменки не брали участь в даній дисципліні.

Нагадаємо, що Україна сьогодні за медалі побореться пізно ввечері, коли на старт вийдуть наші ходоки на 50 кілометрів. Всі змагання поза стадіоном заплановані на пізній час через жахливу спеку в Досі. Навіть вночі тут більше 30 градусів, вчора під час марафону дівчата падали без свідомості.