10 чемпіонств поспіль! Баварія – переможець Бундесліги

23 квітня 2022, 21:25
Мюнхенський клуб здолав головного конкурента, і за три тури до завершення Бундесліги оформив 10-те чемпіонство поспіль

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Баварія"

Неймовірне досягнення Баварії. 10 чемпіонств поспіль! В одній із найсильніших ліг світу. Рекорд Німеччини, про який згадуватимуть вічно.

Левандовський та компанія під керівництвом Юліана Нагельсмана створила чергову перемогу! Перегравши в Дер Класікер головного конкурента в чемпіонських перегонах, мюнхенський клуб завоював чергову, 10-ту поспіль, "Срібну салатницю" переможців Бундесліги.

Початок матчу проти Борусії Дортмунд показав амбіції гравців Баварії вже сьогодні зняти всі питання про чемпіонство. Вже на 15-й хвилині зустрічі Гнабрі відкрив рахунок. Рівно через стільки часу той же Гнабрі знову забив, але арбітр VAR зафіксував офсайд.

Після цього за справу взявся найкращий бомбардир чемпіонату Роберт Левандовський. Поляк отримав пас від Мюллера та впевнено переграв голкіпера Борусії Дортмунд.

Одразу після перерви Борусії вдалося один м'яч відіграти. Емре Джан реалізував пенальті та скоротив відставання своєї команди до мінімуму.

Але 19-річний Мусіала, який вийшов на заміну, забив третій м'яч мюнхенців та забезпечив підсумковий результат 3:1 на користь Баварії.

Таким чином, Баварія за 3 тури до завершення чемпіонату Німеччини стає недосяжною для своїх суперників.