Полный состав олимпийской сборной Украины

12 июля 2012, 18:54

Сегодня | Спорт

В Лондон поедут 245 спортсменов, а также 160 тренеров и официальных лиц

В четверг Национальный Олимпийский Комитет Украины назвал состав украинской команды на Олимпиаду-2012. В Лондон поедут 245 спортсменов, а также 160 тренеров и официальных лиц. Флаг Украины на церемонии открытия понесет дзюдоист Роман Гонтюк.

Реклама

Состав сборной Украины на Олимпиаду-2012:

Реклама

Прізвище та
ім ’ я

Дисципліна

Регіон

ФСТ

БАДМІНТОН

Реклама

1

1

Завадський Дмитро

Одиночний розряд

Харківська

Реклама

МОН, Спартак

2

2

Грига Лариса

Одиночний розряд

Дніпропетровська

Україна

БОКС

3

1

Іщенко Павло

56 кг

Херсонська

Динамо,Спартак

4

2

Ломаченко Василь

60 кг

м. Київ

Колос, Динамо

5

3

Берінчик Денис

64 кг

м. Київ

МОН

6

4

Шелестюк Тарас

69 кг

Сумська

Колос, МОН

7

5

Хитров Євген

75 кг

Дніпропетровська

Динамо, МОН

8

6

Гвоздик Олександр

81 кг

Харківська, Хмельницька

Україна

9

7

Усик Олександр

91 кг

Львівська, АР Крим

Динамо,Україна

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

10

1

Федоришин Василь

60 кг

Одеська,
Івано-Франківська

Динамо, Колос

11

2

Квятковський Андрій

66 кг

Івано-Франківська
Львівська

Динамо
Спартак

12

3

Алдатов Ібрагім

84 кг

м. Київ Харківська

Динамо

13

4

Андрійцев Валерій

96 кг

Київ, Житомирська

Динамо

14

5

Хоцянівський Олександр

120 кг

Донецька

Динамо

15

6

Цотадзе Джамбулі

96 кг (запасний)

Дніпропетровська

Динамо

16

7

Мерлені Іріні

48 кг

Київ, Хмельницька

Динамо,Спартак

17

8

Лазарєва Тетяна

55 кг

Донецька

Динамо

18

9

Остапчук Юлія

63 кг

Львівська, Волинська

Динамо

19

10

Бурмістрова Катерина

72 кг

Сумська

Динамо,Спартак

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

20

1

Рагімов Вьюгар

55 кг

Запорізька

ЗСУ

21

2

Теміров Ленур

60 кг

АР Крим

Динамо

22

3

Рачиба Василь

84 кг

Київська, Київ

ЗСУ

23

4

Орлов Євген

120 кг

Дніпропетровська, Запорізька

Динамо

24

5

Рутенко Сергій

96 кг (запасний)

Харківська, Донецька

ЗСУ

ВАЖКА АТЛЕТИКА

25

1

Іванов Артем

94 кг

АР Крим

Динамо

26

2

Пілієв Костянтин

94 кг

Донецька

ЗСУ

27

3

Тагіров Сергій

105 кг

Дніпропетровська

Динамо,Україна

28

4

Торохтій Олексій

105 кг

Харківська, Хмельницька

Динамо

29

5

Удачин Артем

+ 105 кг

Донецька

Динамо

30

6

Шимечко Ігор

+ 105 кг

Львівська

Динамо,Україна

31

7

Паратова Юлія

53 кг

Одеська

Колос

32

8

Каліна Юлія

58 кг

Донецька

Динамо,Спартак

33

9

Чернявська Світлана

+ 75 кг

Київська

Колос

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ. МАУНТЕНБАЙК

34

1

Рисенко Сергій

Крос-кантрі

Луганська

МОН

35

2

Беломоіна Яна

Крос-кантрі

Волинська, м. Київ

Динамо

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ. ШОСЕ

36

1

Грівко Андрій

Групова гонка

Миколаївська

Спартак

37

2

Крівцов Дмитро

Групова гонка

Донецька

Динамо

38

3

Андрук Олена

Групова гонка

м. Київ, Житомирська

Україна

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ. ТРЕК

39

1

Бочкарьова Єлизавета

Командна гонка

Миколаївська

Спартак

40

2

Галюк Світлана

Командна гонка

Луганська, Донецька

Спартак

41

3

Калітовська Леся

Командна гонка

Луганська

Спартак

42

4

Папежук Ірина

Керін

Волинська

Динамо

43

5

Цьось Олена

Командний спринт

Волинська

Динамо

44

6

Шуліка Любов

Спринт, Спринт командний

Луганська

Спартак,Динамо

ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ

45

1

Гринь Сергій

Київська

Динамо, Колос

46

2

Довгодько Іван

Дніпропетровська, м. Київ

ЗСУ

47

3

Зайцев Костянтин

Дніпропетровська

ЗСУ

48

4

Павловський Володимир

Дніпропетровська

ЗСУ

49

5

Міхай Дмитро

Херсонська

ЗСУ, Україна

50

6

Морозов Артем

Херсонська

ЗСУ

51

7

Гребенников Віктор

8+

Миколаївська

Динамо,Україна

52

8

Клецкой Валентин

8+

м. Київ

Україна,Динамо

53

9

Коновалюк Олександр

8+

Херсонська

Динамо

54

10

Ликов Олег

8+

Дніпропетровська

ЗСУ

55

11

Мороз Артем

8+

Дніпропетровська

ЗСУ

56

12

Приведа Андрій

8+

Херсонська

Динамо

57

13

Тимко Іван

8+

м. Київ

Україна

58

14

Холязніков Антон

8+

Миколаївська

Динамо

59

15

Чиканов Сергій

8+

Київська

Колос

60

16

Футрик Іван

4х (запас)

Дніпропетровська

ЗСУ

61

17

Шпак Андрій

8+ (запас)

Миколаївська

Динамо,Україна

62

18

Буряк Олена

Миколаївська

Спартак,Динамо

63

19

Кравченко Анна

Дніпропетровська

ЗСУ, Україна

64

20

Дементьєва Яна

Дніпропетровська

ЗСУ, Україна

65

21

Довгодько Наталія

Дніпропетровська, м. Київ

ЗСУ

66

22

Коженкова Анастасія

Дніпропетровська

ЗСУ, Україна

67

23

Тарасенко Катерина

Дніпропетровська

ЗСУ, Україна

68

24

Колеснікова Тетяна

4х (запас)

Дніпропетровська,Миколаївська

ЗСУ, Спартак

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

69

1

Чебан Юрій

С1-200

Одеська

ЗСУ

70

2

Осипенко-Радомська Інна

К1-200, К1-500

Київська, Вінницька

Динамо,Україна

ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

71

1

Борисов Олексій

FINN

м. Севастополь

ЗСУ

72

2

Кудряшов Валерій

LASER

Донецька

Україна

73

3

Оберемко Максим

RS:X

Донецька

Динамо

74

4

Маслівець Ольга

RS:X

Донецька, Тернопільська

МОН

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА

75

1

Верняєв Олег

Командні змагання

м. Київ

ЗСУ

76

2

Куксенков Микола

Командні змагання

м. Київ

Динамо, МОН

77

3

Наконечний Віталій

Командні змагання

Запорізька, Івано-Франківська

Україна

78

4

Степко Олег

Командні змагання

Запорізька

Україна

79

5

Радівілов Ігор

Командні змагання

Донецька

Спартак,Динамо

80

6

Кононенко Наталія

Індивідуальні змагання

м. Київ

Україна

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

81

1

Гомон Євгенія

Групові вправи

м. Київ

МОН

82

2

Гудим Валерія

Групові вправи

м. Київ

Спартак

83

3

Дмитраш Олена

Групові вправи

м. Київ, Київська

Спартак

84

4

Ленишин Вікторія

Групові вправи

м. Київ, Львівська

ЗСУ

85

5

Мазур Вікторія

Групові вправи

м. Київ, Луганська

Спартак

86

6

Максименко Аліна

Індивідуальні вправи

м. Київ

Спартак

87

7

Прокопова Світлана

Групові вправи

м. Київ, Донецька

МОН

88

8

Різатдінова Ганна

Індивідуальні вправи

м. Київ

Динамо

ДЗЮДО

89

1

Зантарая Георгій

60 кг

м. Київ, Запорізька

Динамо

90

2

Дребот Сергій

66 кг

Львівська

Колос, Динамо

91

3

Сорока Володимир

73 кг

Дніпропетровська, Київська

Динамо

92

4

Василенко Артем

81 кг

Харківська

Динамо, МОН

93

5

Гонтюк Роман

90 кг

м. Київ, Івано-Франківська

Динамо,Україна

94

6

Блошенко Артем

100 кг

Донецька

Динамо

95

7

Бондаренко Станіслав

+100 кг

Запорізька

Динамо,Україна

96

8

Кіндзерська Ірина

+78 кг

м. Київ, Хмельницька

Динамо

97

9

Прищепа Марина

78 кг

м. Київ, Дніпропетровська

Динамо

98

10

Смаль Наталія

70 кг

Чернігівська

ЗСУ, Україна

КІННИЙ СПОРТ

99

1

Онищенко Олександр

Конкур

Київська

Динамо

100

2

Нагель Бьорн

Конкур

Київська

Динамо

101

3

Ріветті Касіо

Конкур

Київська

Динамо

102

4

Кисельова Світлана

Виїздка

Київська

Колос

103

5

Оффель Катерина

Конкур

Київська

Динамо

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

104

1

Авраменко Роман

Метання списа

АР Крим

Динамо, Колос

105

2

Бабарика Іван

Марафон

Рівненська

Динамо

106

3

Бондаренко Богдан

Стрибки у висоту

Харківська

Динамо

107

4

Будза Сергій

Спортивна ходьба 50 км

Київська

Спартак

108

5

Бутрим Віталій

Біг 400 м.

Сумська

Спартак

109

6

Главан Ігор

Спортивна ходьба 50 км

Київська

Спартак

110

7

Дем’янюк Дмитро

Стрибки у висоту

Львівська

ЗСУ, Колос

111

8

Дмитренко Руслан

Спортивна ходьба 20 км

Донецька

ЗСУ

112

9

Дриголь Олександр

Метання молота

Дніпропетровська

Україна

113

10

Ель-Шеріф Шеріф Усман

Потрійний стрибок

Дніпропетровська

Динамо

114

11

Казанін Олексій

Спортивна ходьба 50 км

Донецька

ЗСУ

115

12

Касьянов Олексій

Десятиборство

Запорізька

Спартак,Україна

116

13

Коваленко Назар

Спортивна ходьба 20 км

Київська

МОН

117

14

Кузнєцов Віктор

Стрибки у довжину

Київська

Динамо

118

15

Лабовський Микола

Біг 10000 м

Чернівецька

Динамо, Колос

119

16

Лебідь Сергій

Біг 5000 м

Донецька

Динамо

120

17

Лосєв Іван

Спортивна ходьба 20 км

Донецька

ЗСУ, Україна

121

18

Мазурик Максим

Стрибки з жердиною

Донецька

Динамо

122

В тренде
Украинский футбол должен быть против Суперлиги руками и ногами: чем грозит нам бунт элиты

19

Мельников Станіслав

Біг 400м з бар’єрами

Одеська

Динамо

123

20

Нестеренко Микита

Метання диску

Дніпропетровська

Динамо, МОН

124

21

П’ятниця Олександр

Метання списа

Дніпропетровська

ЗСУ, Україна

125

22

Проценко Андрій

Стрибки у висоту

Херсонська

Динамо,Спартак

126

23

Рубанко Артем

Метання молота

м. Київ

127

24

Семенов Андрій

Штовхання ядра

Одеська

Динамо

128

25

Сітковський Олександр

Марафон

Донецька

Динамо

129

26

Слободенюк Вадим

Біг 3000 м з ерешкодами

Рівненська

Динамо, Колос

130

27

Смелик Сергій

Біг 200 м

Луганська

Динамо

131

28

Сокирський Олексій

Метання молота

АР Крим

Динамо

132

29

Шафар Віталій

Марафон

Волинська

Динамо,Спартак

133

30

Юрченко Денис

Стрибки з жердиною

Донецька

Динамо

134

31

Баралей Юлія

Естафета 4х400м

Дніпропетровська

Динамо, МОН

135

32

Боровська Надія

Спортивна ходьба 20 км

Волинська

Спартак

136

33

Бризгіна Єлізавета

Біг 200м,Естафета4х100м

Луганська, м. Київ

Динамо,Спартак

137

34

Бурковська Олена

Марафон

Рівненська

Україна, Колос

138

35

Гамера –Шмирко Тетяна

Марафон

Київська

Колос

139

36

Гацько Ганна

Метання спису

Запорізька

Україна

140

37

Демидова Анна

Потрійний стрибок

Миколаївська

141

38

Добринська Наталя

Семиборство

Вінницька, м. Київ

Колос

142

39

Дорожон Маргарита

Метання списа

Харківська

Україна

143

40

Жудіна Валентина

Біг 3000 м з перешкодами

Одеська, Донецька

Україна

144

41

Земляк Ольга

Естафета 4х400м

м. Київ, Рівненська

Динамо, МОН

145

42

Йосипенко Людмила

Семиборство

Київська

ЗСУ, Україна

146

43

Карсак Катерина

Метання диска

Одеська

Динамо

147

44

Князєва Ганна

Потрійний стрибок

м. Київ

Динамо, ЗСУ

148

45

Коваленко Людмила

Біг 5000 м

Житомирська

Спартак, ЗСУ

149

46

Кревсун Юлія

Біг 800 м

Донецька

ЗСУ

150

47

Лобанова Лілія

Біг 800 м

Донецька, м. Київ

Динамо

151

48

Логвиненко Аліна

Біг 400м, Естафета 4х400м

Донецька

Спартак

152

49

Лупу Наталя

Біг 800 м

Чернівецька

Динамо, Колос

153

50

Мазурик Наталя

Стрибки з жердиною

Донецька

Динамо

154

51

Мельниченко Ганна

Семиборство

Полтавська

Динамо, Колос

155

52

Міщенко Анна

Біг 1500 м.

Харківська

Динамо

156

53

Новожилова Ірина

Метання молота

Херсонська

ЗСУ, Колос

157

54

Олішевська Юлія

Естафета 4х400 м

Чернівецька

Динамо

158

55

П’ятаченко Вікторія

Біг 200 м, Естафета 4х100 м

Сумська

Спартак

159

56

Пигида Наталя

Біг 400 м, Естафета 4х400 м

Київська

ЗСУ

160

57

Повх Олеся

Біг 100 м, Естафета 4х100 м

Запорізька

Україна, ЗСУ

161

58

Погребняк Наталя

Біг 100 м, Естафета 4х100 м

Харківська

Динамо

162

59

Приступа Дар’я

Естафета 4х400 м

Донецька

Спартак

163

60

Ребрик Віра

Метання списа

АР Крим

Україна,Динамо

164

61

Рємєнь Марія

Біг 200 м, Естафета 4х100 м

Запорізька, Донецька

Україна, ЗСУ

165

62

Рибалко Вікторія

Стрибки у довжину

Запорізька

Україна

166

63

Саладуха Ольга

Потрійний стрибок

Донецька

Динамо, Колос

167

64

Семенова Наталя

Метання диска

Донецька

Динамо

168

65

Скидан Ганна

Метання молота

м. Київ, Луганська

МОН

169

66

Скрипак Ольга

Біг 10000 м

Чернігвіська

МОН, Динамо

170

67

Стуй Христина

Біг 200 м, Естафета 4х100 м

Івано-Франківська

Україна

171

68

Стьопіна Віта

Стрибки у висоту

Миколаївська

ЗСУ

172

69

Твердохліб Маргарита

Стрибки у довжину

Донецька

МОН

173

70

Тітімець Ганна

Біг 400м з бар’єрами, Естафета 4х400 м

Дніпропетровська

ЗСУ
МОН

174

71

Філонюк Тетяна

Марафон

Хмельницька

Динамо

175

72

Холоша Олена

Стрибки у висоту

Миколаївська

ЗСУ

176

73

Шевченко Анжеліка

Біг 1500 м

Донецька

Спартак,Динамо

177

74

Шелех Ганна

Стрибки з жердиною

Донецька

Україна

178

75

Шмідт Світлана

Біг 3000 м з перешкодами

Донецька

ЗСУ, Спартак

179

76

Шумкіна Олена

Спортивна ходьба 20 км

Донецька

ЗСУ

180

77

Яковенко Ольга

Спортивна ходьба 20 км

Вінницька

Колос

181

78

Ярощук Анна

Біг 400м з бар’єрами, Естафета 4х400 м

Дніпропетровська

ЗСУ

ПЛАВАННЯ

182

1

Борисік Ігор

200 м брас

Донецька

Динамо

183

2

Говоров Андрій

50 м вільний стиль

Дніпропетровська

Україна

184

3

Димо Валерій

100 м брас

м. Київ

ЗСУ

185

4

Ісаков Олександр

100 м і 200 м на спині

Івано-Франківська

Динамо, Колос

186

5

Фролов Сергій

400 м і 1500 м вільний стиль

Запорізька

Спартак

187

6

Червинський Ігор

Марафон 10 км

Харківська

ЗСУ

188

7

Чуєв Ілля

200 м батерфляй

Запорізька

ЗСУ, Україна

189

8

Шемберєв Максим

200 м і 400 м комплексне плавання

м. Київ

ЗСУ

190

9

Береснєва Ольга

Марафон 10 км

Донецька

ЗСУ, Україна

191

10

Главник Ірина

Естафета 4х200 м вільний стиль

м. Київ

ЗСУ

192

11

Дзеркаль Ганна

200 м брас і комплексне плавання; естафета 4х200 м вільний стиль

Донецька

Динамо

193

12

Зевіна Дарина

100 м і 200 м на спині,
Естафета 4х200 м вільний стиль

м. Київ

Динамо,
ЗСУ

194

13

Лівер Марія

100 м брас

Дніпропетровська

Спартак

195

14

Степанюк Дар’я

50 м вільний стиль,
естафета 4х200 м вільний стиль

Харківська

Динамо,
Україна

ПЛАВАННЯ СИНХРОННЕ

196

1

Сидоренко Ксенія

Дует

Харківська

Україна

197

2

Юшко Дар’я

Дует

Харківська

Україна

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА

198

1

Айвазян Артур

МГ-6;МГ-9; ГП-6

АР Крим

Динамо

199

2

Бондарук Роман

МП-8

Львівська

Динамо,Україна

200

3

Куліш Сергій

МГ-6;МГ-9;
ГП-6

Черкаська

Україна

201

4

Кушніров Денис

ПП-3

Дніпропетровська

Україна,Динамо

202

5

Омельчук Іван

ПП-3; МП-6

Рівненська

ЗСУ

203

6

Костевич Олена

ПП-2; МП-5

Чернігівська

Динамо, Колос

204

7

Тихова Дар’я

МГ-5; ГП-4

Херсонська

Динамо

205

8

Шаріпова Дар’я

МГ-5; ГП-4

Черкаська

Україна

СТРІЛЬБА ІЗ ЛУКА

206

1

Івашко Маркіян

Інд., команда

Львівська

Динамо,Україна

207

2

Грачов Дмитро

Інд., команда

Львівська

Динамо

208

3

Рубан Віктор

Інд., команда

Харківська

Динамо

209

4

Дорохова Тетяна

Інд., команда

Чернівецька

Динамо

210

5

Палеха Катерина

Інд., команда

Львівська

Динамо

211

6

Січенікова Лідія

Інд., команда

Чернівецька

Спартак,Динамо

СТРИБКИ НА БАТУТІ

212

1

Нікітін Юрій

Індивідуальні вправи

Миколаївська,Херсонська

Україна

213

2

Кийко Марина

Індивідуальні вправи

м. Київ

Спартак, Колос

СТРИБКИ У ВОДУ

214

1

Бондар Олександр

вишка 10 м
, вишка 10 м синхрон

Луганська

ЗСУ,
МОН

215

2

Горшковозов Олександр

вишка 10 м синхрон

Луганська

ЗСУ, МОН

216

3

Захаров Антон

вишка 10 м

Запорізька

Динамо,Україна

217

4

Кваша Ілля

трамплін 3 м,
трамплін 3 м синхрон

Миколаївська

Динамо,
Україна

218

5

Пригоров Олексій

трамплін 3 м,
трамплін 3 м синхрон

Харківська

Динамо,
Колос

219

6

Письменська Анна

трамплін 3 м,
трамплін 3 м синхрон

Вінницька, Луганська

МОН

220

7

Потєхіна Вікторія

вишка 10 м синхрон

Запорізька

Україна

221

8

Прокопчук Юлія

вишка 10 м,
вишка 10 м синхрон

м. Київ

ЗСУ, МОН

222

9

Федорова Олена

трамплін 3 м,
трамплін 3 м синхрон

Миколаївська

Україна

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО

223

1

Кірпулянський Дмитро

Донецька

Динамо

224

2

Тимощенко Павло

м. Київ, Дніпропетровська

Динамо

225

3

Терещук Вікторія

Луганська

ЗСУ, Україна

226

4

Хохлова Ірина

Донецька

ЗСУ, Україна

ТЕНІС

227

1

Стаховський Сергій

Одиночний розряд,
Змішаний розряд

м. Київ

Україна

228

2

Бондаренко Катерина

Одиночний розряд,
Змішаний розряд,
Парний розряд

м. Київ

Україна

229

3

Бондаренко Олена

Одиночний розряд,
Парний розряд

м. Київ

Україна

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

230

1

Дідух Олександр

Одиночний розряд

Чернігівська

Україна

231

2

Жмуденко Ярослав

Одиночний розряд

Черкаська, Херсонська

Колос

232

3

Біленко Тетяна

Одиночний розряд

Харківська

Колос

233

4

Песоцька Маргарита

Одиночний розряд

м. Київ

МОН

ТРИАТЛОН

234

1

Сапунов Данило

Індивідуальні

Житомирська

Динамо

235

2

Єлістратова Юлія

Індивідуальні

Житомирська

Динамо,Україна

ТХЕКВОНДО ВТФ

236

1

Гусаров Григорій

68 кг

Харківська

Динамо

237

2

Конєва Марина

+67 кг

Харківська

Динамо

ФЕХТУВАННЯ

238

1

Бойко Дмитро

Шабля індивідуальні змагання

Хмельницька

Динамо, Україна

239

2

Карюченко Дмитро

Шпага індивідуальні змагання

Харківська

Динамо

240

3

Кривицька Олена

Шпага індивідуальні й командні змагання

Тернопільська м. Київ

ЗСУ

241

4

Лелейко Ольга

Рапіра індивідуальні змагання

м. Київ

Динамо

242

5

Пантелєєва Ксенія

Шпага індивідуальні й командні змагання

Львівська

Динамо, Україна

243

6

Почкалова Анфіса

шпага індивідуальні й командні змагання

Львівська

Динамо,
Україна

244

7

Харлан Ольга

Шабля індивідуальні змагання

Миколаївська

Спартак,
Динамо

245

8

Шемякіна Яна

шпага індивідуальні й командні змагання

Львівська

Динамо, Україна

Подпишись на наш telegram

Только самое важное и интересное

Подписаться

Реклама

Читайте Segodnya.ua в Google News

Реклама

Новости партнеров

Загрузка...

Новости партнеров

Загрузка...
загрузка...

Нажимая на кнопку «Принять» или продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь с правилами использования файлов cookie.

Принять